У рамках вивчення навчальної дисципліни «Господарський процес» студенти 4 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із доцентом кафедри юридичних дисциплін Мариною Василенко відвідали Господарський суд Сумської області.

Під час навчального заняття студенти разом із суддями Надією Спиридоновою та Вікторією Котельницькою обговорили особливості розгляду господарських справ, що пов’язані із банкрутством підприємств, а також узяли участь у навчальному судовому процесі, де кожний обрав собі ту чи іншу сторону зі своїми функціональними обов’язками.

Повчально було побачити, як застосовуються новели законодавства під час судового засідання, як поводяться учасники судового процесу. Майбутні юристи відзначили важливість проведення таких інтегрованих занять, що сприяють оптимальному пізнавальному розвитку та посилюють практичну складову навчання.

Сумська філія ХНУВС