У  Харкові відбулися щорічні  змагання «Спорт протягом життя»  із боротьби дзюдо, в яких взяла участь збірна команда  Харківського національного університету внутрішніх справ.

Виявивши добру технічну підготовку та продемонструвавши високі морально-вольові якості, спортсмени університету посіли два других і одне третє місце. Друге місце вибороли: курсант 1-го курсу навчально-наукового інституту кримінальної міліції Дмитро Гончаров у ваговій категорії до 60 кг і курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Денис Курдинов у ваговій категорії до 73 кг. Третє місце посіла курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Владислава Сухомлін у ваговій категорії +78 кг.

Команду до виступу готував старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки майор міліції  Олексій Савінов, заслужений тренер України з боротьби самбо.