7–9 квітня поточного року у Харкові проходить чемпіонат України з вільної, греко-римської та жіночої боротьби. Чемпіони нинішніх змагань стануть головними претендентами на поїздку до Баку (Азербайджан), де з 13 по 18 червня відбудуться перші Європейські ігри. Серед суддів чемпіонату – найсильніші борці України. Приємно відзначити, що у числі перших переможців чемпіонату є курсант 1-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей Харківського національного університету внутрішніх справ Ніна Андрієнко. Вигравши стартову схватку у землячки Ірини Меленевської, згодом Ніна поступилася Юлії Лісовській з Херсона. Проте у фіналі за третє місце наша спортсменка поклала на лопатки волинянку Юлію Пархонюк. І це при тому, що Ніна майже рік не тренувалася через травму. Тож вітаємо спортсменку з перемогою – ІІІ місцем у ваговій категорії до 60 кг.