У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск групи слухачів курсів первинної професійної підготовки Інституту післядипломної освіти ХНУВС, які навчалися за програмою «патрульна поліція». Комплексний іспит склали 23 працівника Управління патрульної поліції у місті Полтава.

Довідки про успішне закінчення первинної професійної підготовки слухачам урочисто вручили перший проректор вишу підполковник поліції Дмитро Швець та  проректор підполковник поліції Михайло Бурдін.

Дмитро Володимирович поздоровив присутніх з успішним закінченням навчання, наголосивши не зупинятися на досягнутому та не втрачати зв’язок з університетом, запросивши випускників вступати до Харківського національного університету внутрішніх справ і продовжувати навчання.