Під час ректорату очільник Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко вручив працівникам вишу відзнаки Міністерства внутрішніх справ України за багаторічну бездоганну службу, сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, вагомі особисті досягнення в боротьбі зі злочинністю, ініціативу та наполегливість та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Відзнакою МВС – нагрудним знаком «За відзнаку в службі» нагороджено:

- головного наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності підполковника поліції Олену Федосову;

- завідувача відділення впровадження та супроводу інформаційних систем та технологій інформаційно-технічного відділу майора поліції Ольгу Герасименко;

- завідувача відділення навчально-методичного забезпечення відділу первинної професійної підготовки поліцейських Інституту післядипломної освіти майора поліції Світлану Фіалку.

Відзнакою МВС України – грамотою:

- начальника відділу організації освітнього процесу підполковника поліції Ірину Рязанцеву;

- завідувача кафедри соціології та психології факультету № 6 Олену Євдокімову.

Оголошено подяку:

- інспектору відділу організації служби лейтенантові поліції Олені Сашуріній.