12 березня 2018 року пішов з життя Микола Миколайович Тагаєв – відомий науковець, шанований та визнаний експерт судової медицини.  Харківський національний університет внутрішніх справ висловлює щирі співчуття рідним та близьким Миколи Миколайовича.

Микола Миколайович плідно працював у Харківському національному університеті внутрішніх справ з травня 1992 року на посаді доцента, а потім професора кафедри криміналістики. У 2005 році вийшов на пенсію у званні полковника міліції, але продовжував займатись викладацькою і науковою діяльністю. За час роботи було опубліковано понад 120 наукових праць видатного вченого. До останніх днів життя він зустрічався із курсантами, керував науковими роботами, ділився досвідом.

Працівники університету переживають втрату прекрасної людини, талановитого вченого і доброго друга.