У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м.Суми) ХНУВС відбулися урочисті заходи, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

Колектив центру підготував концертну програму, під час якої слухачі, викладачі та гості вітали всіх жінок зі святом. Директор центру Вячеслав Драновський від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка та себе особисто також привітав представниць найкращої половини людства. Цього дня лунали вірші, пісні, музичні композиції у виконанні слухачів Центру та артистів.

Чоловічий колектив Академії поліції також привітав усіх жінок Харківського національного університету внутрішніх справ з Міжнародним жіночим днем.

Академія поліції ХНУВС (м. Суми)