У Харківському національному університеті внутрішніх справ було проведено інструктаж з курсантами випускного курсу факультету № 4 (кіберполіції), які направляються на стажування на посадах в підрозділах ГУ НП в областях, Департаменту кіберполіції та Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

У заході взяли участь перший проректор університету Дмитро Швець, проректори вишу Михайло Бурдін та Анатолій Клочко, заступник начальника відділу протидії кіберзлочинам Слобожанського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України полковник поліції Дмитро Карпізін, колишній начальник кафедри захисту інформації ХНУВС, ветеран ОВС, полковник у відставці Володимир Тулупов, декан факультету № 4 В’ячеслав Марков, а також науково-педагогічні працівники кафедр – куратори стажування від навчального закладу.

Під час інструктажу з курсантами були розглянуті питання необхідності виконання програми стажування.