Науково-педагогічні працівники кафедри економіки та фінансів факультету № 6 (права та масових комунікацій) взяли участь у роботі Міжнародної науково-методичної конференції «Методичний потенціал, тренди та формати трансформації Європейських освітніх систем». Організатором заходу стала кафедра економіки Харківського національного університету будівництва та архітектури, а співорганізаторами – Харківський національний університет внутрішніх справ, Департамент освіти Харківської міської ради, Irbit National University (Jordan), Universitatea de Stat din Comrat (Republica Moldova) та Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт (Рэспубліка Беларусь).

Присутні обговорили питання актуалізації і удосконалення процесів подальшого реформування освітнього процесу. Робота конференції стала простором діалогу представників наукової спільноти та державного управління, що актуалізує її значимість як науково-освітнього заходу.