Проведено інструктаж з курсантами випускного курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, які направляються на стажування до практичних підрозділів ГУНП в областях.

У заході взяли участь перший проректор університету Дмитро Швець, заступник начальника управління – начальник організаційно-методичного відділу слідчого управління ГУНП в Харківській області Олег Максимович, т.в.о. начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління державної фіскальної служби України у Харківській області, Олександр Літвінов, проректори ХНУВС Михайло Бурдін, Анатолій Клочко, колишній перший заступник начальника слідчого управління МВС України, колишній проректор по роботі з особовим складом ХНУВС Валентин Вакулович.