Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри юридичних дисциплін Світлани Шоптенко відвідали День відкритих дверей у Сумському окружному адміністративному суді, який було проведено в рамках святкування дев’ятої річниці з дня створення суду. Першокурсники ознайомились з організацією роботи суду, а також із категоріями справ, що розглядаються адміністративними судами.

Студентам розповіли про історію утворення Сумського окружного адміністративного суду, а також про його співпрацю з вищими навчальними закладами. Суддя-спікер Сергій Бондар розповів першокурсникам про особливості розгляду адміністративних справ зі свого практичного досвіду та про зміни в законодавстві з питань судочинства.

Також працівники суду провели екскурсію приміщеннями установи, розповіли про систему електронного документообігу та порядок подання позовної заяви.