У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися заходи, присвячені 100-річчю бою, що відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути в 130 кілометрах від Києва. Близько 300 студентів та ліцеїстів стали на захист молодої Української Народної республіки проти багатотисячного війська більшовицької Росії, яке наступало на Київ.

Звертаючись до присутніх, перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець зазначив, що трагічна загибель студентів під Крутами є символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну та прикладом для нинішніх і наступних поколінь. Він запропонував особовому складу університету вшанувати хвилиною мовчання пам'ять героїв.

Курсанти факультету № 2 (кримінальної поліції) представили реконструкцію подій бою під Крутами.