Під час проведення Дня відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів на великому плацу університету відбулися показові виступи підрозділів Національної поліції України та Харківського національного університету внутрішніх справ. Кінологічна служба ГУНП України в Харківській області продемонструвала виконання службовими собаками різноманітних команд, затримання правопорушника, огляд речей на наявність наркотичних засобів, зброї та вибухонебезпечних предметів. Відбулися також показові виступи батальйону поліції особливого призначення «КОРД» ГУНП в Харківській області. Кафедрою тактичної та тактико-спеціальної підготовки університету було продемонстровано штурмову операцію по зачистці приміщення, в якому знаходиться озброєний злочинець. Виступили й інші університетські підрозділи – карабінери та ансамбль барабанщиць.

Гостям університету також запропонували ознайомчу екскурсію територією навчального закладу, під час якої вони відвідали кафедру вогневої підготовки, навчальний райвідділ поліції та криміналістичний полігон, кафедру тактичної та тактико-спеціальної підготовки, спортивні зали та майданчики, тактичне містечко, музей університету, загальну бібліотеку, гуртожиток факультету.

Усіх присутніх за традицією пригостили польовою кашею та гарячим чаєм.