До нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Крут бібліотека університету підготувала виставку-реквієм «Крути: трагедія, подвиг, пам'ять». Курсанти та студенти навчального закладу ознайомилися з виставкою, а також відвідали урок пам’яті «Через Крути – в майбуття». Цього року країна відзначає 100-річчя бою, який відбувся 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути, і який на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Тоді студенти та гімназисти вступили в нерівний бій з армією більшовиків, захищаючи молоду Українську державу.

Юнаки та дівчата були вражені відвагою молодих хлопців, що рішуче відстоювали право українського народу жити у вільній державі. Їхні сміливість та жертовність й 100 років потому слугують прикладом для сучасної молоді.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з виставкою.