У рамках угоди Харківського національного університету внутрішніх справ та Харківської обласної організації Національної Спілки Журналістів України про співпрацю, а також на виконання Програми територіальної оборони Харківської області та спільного Плану заходів минулого року для представників ЗМІ в університеті почали діяти курси самооборони. Тренінги з журналістами проводять працівники кафедр вогневої та спеціальної фізичної підготовки. Сьогодні перша група представників мас-медіа, які пройшли курс навчання, отримали сертифікати про їх закінчення. Від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка вручив сертифікати, побажав успіхів у роботі та подальшої плідної співпраці перший проректор вишу підполковник поліції Дмитро Швець.

Сертифікати отримали: Олександр Голуб – голова Харківської обласної організації НСЖУ, заслужений журналіст України; Микола Десятников – відповідальний секретар Харківської обласної організації НСЖУ; Олександр Швець – член правління Харківської обласної організації НСЖУ, шеф-редактор журналу «Губернія», директор ТРК «Оріон», заслужений журналіст України; Володимир Мазур – головний редактор і ведучий програм ТРК «Симон»; Олена Муравйова – головний редактор газети «Vivat Lex!» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого; Вікторія Захаревич – головний редактор газети «Медичний університет» Харківського національного медичного університету; Костянтин Фендріков – керівник медіа-проекту «АвтоПрем'єр»; Олександр Трепетін – журналіст ТРК «Симон»; Аліна Бабенко – головний редактор газети «Світоч знань» Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка; Ірина Дешпетко – журналіст медіа-проекту «АвтоПрем'єр»; Володимир Ревенко – член правління Харківської обласної організації НСЖУ; Сергій Єрмаков – редактор інтернет-видання «Харків кримінальний»; Олексій Муравйов – редактор-кореспондент газети «Vivat Lex!» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.