За програмою первинної професійної підготовки до Харківського національного університету внутрішніх справ прибули для навчання 95 осіб з Головних управлінь Національної поліції в Полтавській, Сумській та Харківській областях.

Вони будуть навчатися за програмами молодшого складу поліції та оперуповноважених кримінальної поліції. Програма розрахована на чотири місяці. З щойно прибувшими слухачами зустрівся перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець. Він поздоровив молодих працівників Національної поліції з початком навчання, ознайомив їх з основними правилами та обов’язками і зазначив, що керівництво навчального закладу зробить усе, щоб навчальний процес був змістовним і насиченим.