Творчий колектив Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом начальника відділу соціально-гуманітарної роботи Наталії Машніцької став активним учасником фестивалю «Вертеп-Фест 2018», який проводився у Харкові вдруге і тривав протягом двох днів. Представники університету виступали на концертному майданчику біля Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка, разом з іншими колективами заспівали одну з найвідоміших колядок «Нова радість стала» у Центральному парку ім. М. Горького, відвідали з концертними програмами трудові колективи та організації Харкова.

За активну участь у фестивалі колектив художньої самодіяльності університету отримав Диплом фестивалю Перлини Слобожанщини «Вертеп-Фест 2018».