У другий день «Вертеп-фесту» творчий колектив Харківського національного університету внутрішніх справ разом з усіма учасниками та всією Україною заспівав у Центральному парку ім. М. Горького колядку «Нова радість стала».

Слід зазначити, що масштабна святкова феєрія у різдвяно-новорічні свята пройшла під об’єднувальними гаслами: «Від Харкова по Карпати – Україна рідна мати!», «Схід і Захід разом. Різдво єднає нас!», «Від Заходу до Сходу ми – діти одного народу». «Цей фестиваль – ініціатива громадськості, яку обласна адміністрація не могла не підтримати, адже проект об’єднує всю Україну. Цього року він став по-справжньому всеукраїнським, зазначив заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев. Мета фестивалю – привернути увагу до нашої культурної спадщини, традицій, по-новому подивитися на нашу історію. Незважаючи на ситуацію на Донбасі, творчі колективи охоче приїжджають на Харківщину, адже саме тут твориться нове майбутнє нашої країни».