Творчий колектив Харківського національного університету внутрішніх справ взяв участь у «Вертеп-фесті», який проходить у Харкові вже другий рік поспіль під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Разом з іншими творчими колективами, які приїхали до нашого міста, щоб разом відсвяткувати Старий Новий рік, представники університету пройшли святковою ходою від майдану Конституції до майдану Свободи, де голова Харківської обласної державної адміністрації відкрила фестиваль.

Ще один концертний майданчик розташувався біля Харківського національного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка. Вбрані у святкові українські костюми учасники художньої самодіяльності університету та інші колективи співали колядки, щедрівки, грали невеличкі обрядові вистави, нагадуючи пересічним харків’янам про традиції святкування Щедрого Вечора та Меланки.