Працівники науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у святкових заходах з нагоди Нового року та Різдва Христова, які відбулися в адміністрації Слобідського району Харківської міської ради для учасників АТО.

Актив району та представники університету подякували бійцям за їх мужність і ратний подвиг в ім’я збереження цілісності та незалежності України.

Новорічний святковий підтримали українські народні пісні, колядки, гумор, які відкрили захід. Вчителі шкіл району передали військовослужбовцям та учасникам АТО малюнки, аплікації, листи та обереги, зроблені руками дітей, в яких вони висловлюють свою вдячність і підтримку Українським воїнам.

Присутні вшанували хвилиною мовчання вічну пам‘ять бійців, які віддали своє життя заради майбутнього України.