Працівники науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в організації та проведенні новорічного свята для дітей пільгових категорій Слобідського району м. Харкова.

30 юних мешканців Слобідського району – дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей вимушених переселенців з районів проведення АТО, дітей загиблих військовослужбовців та ветеранів АТО – запросили на новорічний спектакль – льодове шоу «Снігова королева», який відбувся у Торгово-розважальному центрі «Дафі».

Протягом двох годин в айс-холі на льодовій арені тривала зимова казка про добро, дружбу та взаємодопомогу. Після закінчення льодового шоу дітям вручили солодкі подарунки, сфотографували їх з учасниками шоу та запросили на чаювання.