У прокуратурі Харківської області підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчих (наукових) робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів (курсантів), які навчаються за спеціальністю «Право». У конкурсі взяли участь і курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед переможців у номінації «7 кроків прокурора назустріч суспільству» – курсанти 3 курсу факультету № 1 капрал поліції Максим Ятленко (науковий керівник – професор кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 ХНУВС кандидат юридичних наук, доцент Бондаренко О.О.) та рядовий поліції Євгенія Семенюк (науковий керівник – старший викладач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС кандидат юридичних наук Юртаєва К.В.).

Нагороди вручив Заслужений юрист України, Почесний працівник прокуратури України, державний радник юстиції 2 класу, прокурор Харківської області Юрій Данильченко.