Відбувся випуск слухачів первинної професійної підготовки поліцейських Інституту післядипломної освіти за програмою підготовки працівників підрозділів патрульної поліції та кримінальної поліції. Слухачі успішно склали підсумковий комплексний екзамен та були приведені до Присяги працівника поліції.

Довідки про закінчення курсів випускникам вручили перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, проректор Анатолій Клочко, заступник начальника Інституту післядипломної освіти Олег Винник, начальник управління карного розшуку ГУНП в Луганській області полковник поліції Олег Молдован.

З успішним завершенням навчання випускників привітали Дмитро Швець та Олег Молдован. Вони побажали сумлінного ставлення до виконання службових обов’язків, бути вірними Присязі та українському народу.