Колективом науковців Харківського національного університету внутрішніх справ видано навчальний посібник «Конституційне право» за загальною редакцією кандидата юридичних наук, доцента, завідувача кафедри конституційного і міжнародного права Миколи Марчука, доцентів цієї ж кафедри, кандидатів юридичних наук  Олександра Бакумова, Лариси Варунц, Тетяни Гудзь та ін.

У навчальному посібнику розглядаються основні питання теорії конституційного права, розкриваються його предмет, система та джерела. На основі аналізу національних правових систем, змісту конституцій, а також з урахуванням сучасних досягнень юридичної науки, висвітлюються основні положення конституційного права країн світу, включаючи Україну. Аналізуються інститути конституційного права України, встановлюються притаманні їм особливості, специфіка регулювання суспільних відносин нормами конституційного права, правовий статус суб’єктів конституційно-правових відносин, їхня правозастосовна діяльність, особливості конституційно-правової відповідальності.

Посібник стане в нагоді практичним працівникам Національної поліції України, науковцям, ад’юнктам, курсантам, слухачам і студентам ВНЗ МВС України та інших навчальних закладів юридичного спрямування.