Вийшла друком монографія професора кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяни Колєснік «Забезпечення дисципліни праці в умовах ринкової економіки: теорія та практика».

Монографія присвячена аналізу правового механізму забезпечення дисципліни праці в сучасних умовах. Розкрито загальнотеоретичні засади забезпечення дисципліни праці, досліджено сучасні способи і методи її забезпечення та особливості їх реалізації.

Значна увага приділена економічним засобам та організаційним заходам, застосуванню методів примусу і переконання, охарактеризовано значення методів виховання та перевиховання. Розкрито сутність заохочення як основного методу забезпечення дисципліни праці в ринкових умовах.

У роботі наведено низку пропозицій щодо вдосконалення чинного законодавства з регулювання дисципліни праці в Україні.

Рекомендовано викладачам, науковцям, аспірантам, студентам, практикуючим юристам, економістам, управлінцям, а також усім, хто цікавиться питанням правового забезпечення дисципліни праці.