На підсумковому засіданні Вченої ради університету Голова Харківської обласної організації Союзу юристів України Володимир Кривобок від імені Голови Союзу юристів України Святослава Піскуна вручив членські квитки Союзу юристів України ректору університету, доктору юридичних наук, доценту, генералу поліції третього рангу Валерію Сокуренку та першому проректору навчального закладу, кандидату педагогічних наук, підполковнику поліції Дмитру Швецю. Найвищу нагороду Союзу юристів України – відзнаку «Видатний юрист України» – за особисті видатні досягнення в області практичного застосування права, активну участь у суспільному житті, становлення правової держави та реального втілення принципу верховенства права отримав ректор університету 2012 – 2015 років, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, генерал-полковник міліції Сергій Гусаров.

Дипломи, атестати та нагороди науково-педагогічним працівникам вручив ректор університету.

Атестат вченого звання доцента отримали:

– Олена Маркова – доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії;

– Оксана Погребняк – доцент кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4.

Диплом наукового ступеня кандидата юридичних наук отримали:

– Рінат Бічурін – кандидат юридичних наук із спеціальності кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність;

– Адам Даль – кандидат юридичних наук із спеціальності кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність;

– Катерина Крут – кандидат юридичних наук із спеціальності адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;

– Олександр Свідерський – кандидат юридичних наук із спеціальності адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;

– Наталія Ходєєва – кандидат юридичних наук із спеціальності цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право;

– Лариса Дмитрієва – кандидат юридичних наук із спеціальності кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

За сумлінну багаторічну працю у Харківському національному університеті внутрішніх справ, а також з нагоди відзначення 100-річчя підготовки охоронців правопорядку в м. Харкові (1917-2017рр.) відзначено Подякою Вченої ради університету завідувача відділення речового забезпечення відділу матеріального забезпечення Владлена Плеснявського.

Привітання та Диплом Харківського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України отримала команда університету з футболу. Спортсмени зайняли ІІІ місце в обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області з футзалу.

Валерій Васильович привітав усіх із нагородами та побажав нових успіхів і перемог у наступаючому 2018 році.