Представники наукового гуртка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в Асамблеї студентських наукових гуртків, присвяченій 95-річчю від дня народження професора М. І. Бажанова.
У заході також взяли  участь студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
Асамблея проходила у два етапи: виступи спікерів та фінальна дискусія. Курсанти 4 курсу факультету № 1 ХНУВС Василь Авдєєв та Тетяна Гавриленко виступили з доповідями – «Щодо функцій та джерел кримінального права в працях М.І.Бажанова» та «Щодо визначення початкового моменту кримінально-правової охорони життя людини».
За результатами роботи заходу надруковано збірку тез.