Правоохоронці Харківщини привітали колег, які своє життя присвятили служінню закону, захисту прав і свобод громадян, а сьогодні передають свій життєвий та професійний досвід молодим фахівцям – працівникам Національної поліції України.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ сумісно з Головним управлінням Національної поліції в Харківській області провели урочистості до Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів ОВС та Національної поліції України. Звертаючись до ветеранів зі словами вітання, ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко подякував їм за те, що вони в строю, що допомагають виховувати молоде покоління працівників Національної поліції, передають свій життєвий та професійний досвід. Валерій Васильович побажав ветеранам щастя, здоров’я, довгих років життя, миру та здійснення усіх задумів.

Від імені начальника ГУНП в Харківській області генерала поліції третього рангу Олега Беха привітав ветеранів зі святом виконуючий обов’язки  начальника ГУНП в Харківській області підполковник поліції Сергій Чиж. Присутній на урочистостях Міністр внутрішніх справ України у 2001–2003 рр., генерал-полковник міліції, який свого часу очолював Головне управління Міністерства  внутрішніх справ України в Харківській області, харків’янин Юрій Смирнов у своєму виступі наголосив, що «історія правоохоронних органів – це історія мужності, героїзму, відданого служіння в ім’я нашої держави і нашого народу. Твердо вірю в те, – зазначив Юрій Олександрович, що напрацьований десятиліттями дорогоцінний досвід буде використаний у підготовці нових поколінь правоохоронців».

З нагоди свята були відзначені:

- Відзнакою Міністерства внутрішніх справ України - доцент, колишній працівник ХНУВС Євгеній Желєзов та начальник відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю Євген Жилін;

- Подякою Голови Харківської обласної державної адміністрації нагороджено методиста відділення впровадження інноваційних методик навчання відділу методичного забезпечення навчального процесу Олега Ящеріцина;

- Подякою Харківської міської ради нагороджено помічника ректора по роботі з ветеранами та громадськими організаціями, працівника відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю Валерія Московця;

- Подякою Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради нагороджено фахівця відділу соціально-гуманітарної роботи Миколу Городиського та завідувача відділенням зв`язку відділу матеріального забезпечення Юрія Лободу;

- Подякою Харківської обласної спілки Союзу юристів України нагороджено завідувача відділенням роботи із студентами відділу кадрового забезпечення Івана Банікевича;

- Подякою Вченої ради ХНУВС нагороджено доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Олександра Юхна, кандидата юридичних наук, професора кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 Миколу Перепелицю, завідувача відділенням речового забезпечення відділу матеріального забезпечення Владлена Плеснявського.

Ветеранів привітали перший ректор університету, народний депутат України чотирьох скликань, академік Національної академії правових наук України, генерал-полковник міліції Олександр Бандурка та ректор університету 2012 – 2015 років, народний депутат України V-VI скликань, перший заступник міністра внутрішніх справ України 2003-2005 років, член-кореспондент Національної академії правових наук України, генерал- полковник міліції Сергій Гусаров.

Від імені ветеранів слово взяв голова Ради ветеранів ОВС Харківської області Володимир Карякін. Він подякував керівництву ГУНП в Харківській області і особисто ректору університету Валерію Сокуренку за те, що влаштували свято одразу для двох ветеранських організацій, за турботу та увагу до старшого покоління, за те, що їх досвід та напрацювання покладено в основу виховання фахівців Національної поліції України, захисників правопорядку. Вітальну адресу від голови Асоціації ветеранів МВС України Володимира Корнійчука присутнім зачитав голова ветеранської організації ХНУВС Сергій Кацалап.

Продовжились урочистості творчими подарунками від курсантів та студентів вишу. Ветеранам продемонстрували музично-хореографічні композиції, присвячені становленню правоохоронних органів України.