Вийшов друком підручник «Фінансове право», підготовлений колективом кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6  Харківського національного університету внутрішніх справ за загальною редакцією доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри Ольги Гетманець. Серед авторів підручника доктор юридичних наук, професор Олександр Бандурка, кандидат юридичних наук, доцент Валентина Жорнокуй, кандидат юридичних наук, доцент Ірина Кирєєва та інші. Випуск підручника приурочений до 100-річчя підготовки охоронців правопорядку в Харкові.

У підручнику розглянуто правові основи фінансової діяльності  держави та органів місцевого самоврядування в Україні, сучасні питання організації фінансового контролю, бюджетного процесу та інші аспекти, пов’язані з правовим регулювання публічних фінансів.

Підручник рекомендовано студентам та курсантам вищих навчальних закладів, усім, хто цікавиться проблемами фінансового законодавства.