У м. Чернівці відбувся XXVII Національний конгрес ELSA Україна, в якому взяли участь представники Сумського осередку ELSA, що функціонує на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед них Владислава Шутько (студентка 2 курсу, Президент Сумського осередку ELSA), Катерина Балан (студентка 2 курсу, генеральний секретар), Ярослав Рокіта (студент 2 курсу, віце-президент з маркетингу) та Роман Яковенко (студент 1 курсу).

Делегати з усієї України обговорили найважливіші питання мережі, внесли зміни до внутрішніх регуляцій ELSA Ukraine – Книги Рішень, обрали на вакантні посади членів Національного правління 17/18.

Відбулися також і засідання за напрямками, під час яких учасники отримали можливість розвинути свої soft skills у сферах менеджменту правління, фінансового менеджменту, маркетингу та проектного менеджменту.

Слід відзначити, що в результаті наполегливої роботи осередок ELSA Sumy  отримав статус «групи-спостерігача».

Сумська філія ХНУВС