У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся матч Чемпіонату з міні-футболу між вищими навчальними закладами м. Харкова сезону 2017/2018. У ньому зустрілися збірні команди Харківського національного університету внутрішніх справ та Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Вже на початку першого тайму гості відкрили рахунок 0:1, але невдовзі від удару гравця команди ХНУВС, м’яч влучив у захисника гостей, який зробив автогол. Рахунок зрівняли, таким він і залишився до кінця першого тайму.

У другому таймі футболісти ХНУВС продемонстрували справжній футбол. Усі настанови та вказівки тренера Романа Павлова виконувалися спортсменами в повному обсязі і принесли результат – 7:1 на користь ХНУВС.