Вийшов друком навчальний посібник «Кваліфікація злочинів у діяльності Національної поліції України» за загальною редакцією доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри кримінального права і кримінології Харківського національного університету внутрішніх справ Олексія Литвинова.

У посібнику розглянуто основні питання навчальної дисципліни «Кваліфікація злочинів», її загальні засади, принципи та етапи, а також питання кваліфікації основних видів злочинів за главами Особливої частини Кримінального кодексу України, які найчастіше зустрічаються в діяльності служб і підрозділів Національної поліції України.

Посібник стане в нагоді курсантам і студентам вищих навчальних закладів юридичного профілю, викладачам, аспірантам та ад’юнктам, науковцям, практичним працівникам, а також широкому колу читачів, які цікавляться проблематикою протидії злочинності.