На ранковому шикуванні ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця у змаганнях із таких видів спорту, як панкратіон та теніс.

У м. Суми пройшов Чемпіонат України з панкратіону. Курсанти 1 курсу факультету № 3 Анатолій Єізарян та Катерина Шакалова у завзятому поєдинку здобули перші місця, 4 курсу факультету № 1 Владислав Квасневський – виборов друге місце, 3 курсу факультету № 1 Владислав Гармаш – посів  третє місце.

У Чемпіонаті з настільного тенісу на першість університету, що проводився серед факультетів вишу, переможцем стала команда факультету № 6, на II місці - команда факультету № 2, на III місці - команда факультету № 3.

Валерій Васильович побажав спортсменам успіхів та нових перемог.