Курсанти 1 курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ разом з кураторами навчальних груп відвідали кінологічний центр Головного управління Національної поліції в Харківській області, який є навчальною базою для утримання та дресирування розшукових, патрульно-розшукових, вартових і спеціальних собак. Екскурсію по кінологічному центру та тренінг щодо роботи кінологів провели начальник кінологічного центру В’ячеслав Друченко та старший інспектор-кінолог майор поліції Дмитро Мотієнко.

Під час екскурсії курсанти ознайомилися зі структурою та завданнями кінологічного центру, взяли участь у тренінгу кінологів Департаменту патрульної служби щодо охорони публічного порядку та безпеки з використанням службових собак, ознайомилися з особливостями пошуку вибухових речовин, зброї, наркотичних речовин та зниклих осіб. Молоді було продемонстровано можливості службових собак під час подолання смуги перешкод, а деякі курсанти відчули себе у ролі  уявного злочинця, затримання якого здійснюється службовим собакою.