У Харківському національному університеті внутрішніх справ працівники навчального закладу почали складати заліки за підсумками 2017 навчального року. Першими свою підготовленість продемонстрували керівники структурних підрозділів університету, які склали залік із загальної фізичної підготовки. Вони виконали  комплексні силові вправи та пробігли дистанцію на 100 та 1000 метрів.

Заліки проводяться на виконання вимог Положення про організацію службової підготовки працівників Національної поліції України, затвердженого наказом МВС України від 26 січня 2016 року № 50 з метою перевірки рівня знань, умінь, навичок та професійних якостей, необхідних для виконання завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та безпеки.