Відбулося засідання курсантського наукового гуртка кафедри українознавства факультету № 2, яке пройшло у формі круглого столу «Дзвони пам’яті». Захід був присвячений 80-й річниці від початку Великого терору та 85-й річниці Голодомору в Україні. Курсанти  підготували 12 різнопланових доповідей, в яких висвітлювали історичні факти та події, пов’язані з Великим терором та Голодомором, а також дослідили, яке відображення знайшла ця тема у творах літератури та мистецтва. Курсант 2 курсу факультету № 1 Віталій Найда написав вірша, присвяченого Голодомору, і який продекламував наприкінці своєї доповіді.

Під час роботи круглого столу учасники активно обговорювали доповіді, обмінювалися думками, висловлювали пропозиції щодо тем для подальших досліджень.