У Пересічанській загальноосвітній школі відбулася зустріч представників Харківського національного університету внутрішніх справ із майбутніми випускниками. На заході були присутні учні шкіл Пересічного, Протопопівки, Вільшан,  гімназій Солоницівки № 2  і  № 3 та Солоницівського колегіуму.  Мета зустрічі – профорієнтація молоді та її залучення до навчання в університеті.

Школярам продемонстрували фільм про вищий навчальний заклад, розповіли про спеціальності, які можна отримати в університеті, про можливість навчання на військовій кафедрі. Із нововведеннями, що очікують на першокурсників після впровадження в Україні реформи вищої освіти, ознайомив школярів перший проректор університету полковник міліції Олександр Головко.