Представники факультету № 5 Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Прібитков, Іван Покас та Валерій Пересада відвідали ГУНП в Сумській області та Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Харківського національного університету внутрішніх справ.

Вони провели робочу зустріч з начальником відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Сумській області Олегом Скринькою та працівниками секторів кадрового забезпечення Управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області, обговорили  стан добору кандидатів на навчання у вищі навчальні заклади зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

Представники університету зустрілися зі слухачами Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ХНУВС та проінформували їх  щодо умов вступу та навчання в університеті.