Для вихованців Ліцею «Правоохоронець», які щойно поступили на навчання, розпочався Курс молодого бійця. У рамках обов’язкових для всіх першокурсників занять, ліцеїсти знайомляться з новим розпорядком дня, займаються фізичною підготовкою, вивчають спеціальні дисципліни, а у вільний час беруть участь у культурно-освітніх заходах. Сьогодні ліцеїсти відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ. Вони оглянули територію університету, побували у навчально-тренувальних полігонах – кримінальному та райвідділі поліції, у стрілецькому комплексі. За словами ліцеїстів, навчальний заклад вражає своєю охайністю, величезною територією та чудовими умовами, створеними для курсантів і студентів. Тож більшість юнаків вже сьогодні мріють отримати професію у стінах Харківського національного університету внутрішніх справ.