Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат психологічних наук, доцент Павло Макаренко провів робочі наради в місті Одесі. Він зустрівся з начальником управління кадрового забезпечення ГУНП в Одеській області полковником поліції Олександром Перчиком, заступником начальника – начальником відділу комплектування підполковником поліції Василем Ралєвим, інспектором відділу комплектування Емілією Лаврик та начальником відділу кадрового забезпечення Управління патрульної поліції у місті Одесі Департаменту патрульної поліції Національної поліції України підполковником поліції Олександром Краснобаєвим, а також із військовим комісаром Приморського райвійськкомату Одеського обласного військкомату полковником Валерієм Маліковим.

Під час зустрічей Павло Макаренко проінформував про особливості вступної компанії в 2017 році, спеціальності за якими здійснюватиметься набір до університету на бюджетну та контрактну форми навчання.

Також представник університету провів профорієнтаційну зустріч із директором Одеського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування Людмилою Висоцькою, під час якої розповів про матеріально-технічну базу університету, спортивні секції та гуртки художньої самодіяльності, що діють в навчальному закладі, особливості вступу осіб, які здобувають вищу освіту ступеня «молодший бакалавр», а в подальшому бажають здобути вищу освіту ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Право». «Фінанси, банківська справа та страхування», «Психологія», у тому числі на основі ступеня освітньо-кваліфікаційного рівня з іншої спеціальності.