Старший викладач кафедри кібербезпеки факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ майор поліції Олексій Рвачов та викладач кафедри Віталій Світличний разом із працівником відділу зв’язку та комунікацій Управління патрульної поліції у місті Харкові Департаменту патрульної поліції Миколою Лукієнком провели бінарне заняття для слухачів курсів первинної професійної підготовки працівників поліції на посади молодшого начальницького складу Національної поліції України, які проходять навчання на базі університету. Тема заняття – «Персональний відеореєстратор, його функції та можливості. Відеофіксація під час патрулювання».

Вони розглянули такі питання:

– технічні характеристики персонального відеореєстратора працівника поліції;

– порядок отримання та здачі персонального відеореєстратора під час заступання в наряд;

– основні органи управління персональним відеореєстратором;

– способи використання персональних відеореєстраторів під час забезпечення публічної безпеки та порядку, а також під час огляду місця події;

– типові помилки під час користування персональним відео реєстратором;

– особливості використання автомобільних відеореєстраторів під час фіксації правопорушень Правил дорожнього руху;

– використання відеозаписів у якості доказів в адміністративному та кримінальному процесі.

Слухачі курсів оволоділи навиками користування персональними відеореєстраторами, а також отримали вичерпні відповіді на запитання.