На базі Харківського національного університету внутрішніх справ проходить турнір з міні-футболу на Кубок Генерального прокурора України серед працівників органів прокуратури та Національної академії прокуратури України.

За вихід у фінальну частину турніру змагаються 4 команди:

-  команда прокуратури Донецької області;

-  команда прокуратури Луганської області;

-   команда військової прокуратури сил антитерористичної операції;

-   команда прокуратури Харківської області.

Головним суддею турніру є арбітр національної категорії Юрій Воложенко.

Перед початком змагань до гравців та уболівальників звернулися  прокурор Харківської області державний радник юстиції 2 класу Юрій Данильченко та ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції 3 рангу Валерій Сокуренко. Вони побажали хорошої гри та перемоги найсильнішій команді. Спортивні настанови учасники змагань отримали і  від відповідального за проведення відбіркових змагань у першій групі начальника відділу прокуратури Харківської області Валерія Лялюка.

Гарного настрою на гру учасникам турніру з міні-футболу додали виступи ансамблю барабанщиць та вокально-хореографічного колективу університету.

Перший удар по м’ячу здійснив прокурор Харківської області Юрій Данильченко після чого розпочалася гра.