Профорієнтаційна робота триває. Декан факультету права, економіки, психології та інформаційних технологій навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання, професор Анатолій Комзюк і заступник декана Андрій Сядристий зустрілися з учнями 10–11 класів Харківської спеціалізованої школи № 133 «Ліцей мистецтв». Зустріч відбулася у межах роботи факультету початкової підготовки, який діє в університеті на громадських засадах.

Представники вищого навчального закладу розповіли старшокласникам про основні правила прийому до університету, спеціальності, за якими навчаються курсанти і студенти, відповіли на численні запитання майбутніх абітурієнтів, а також продемонстрували відеофільм про університет, щоб хлопці та дівчата могли наочно переконатися, що Харківський національний університет внутрішніх справ створює всі умови для навчання, професійного та особистісного розвитку молодої людини.