Декан факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник, підполковник поліції В’ячеслав Марков та доцент кафедри кібербезпеки кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції Олександр Манжай провели робочі зустрічі у ГУНП в Львівській області.

Під час зустрічі з начальником Управління кадрового забезпечення ГУНП у Львівській області полковником поліції Ігорем Борисом та начальником відділу цього ж управління майором поліції Вірою Ковець працівники університету обговорили особливості вступу до ХНУВС кандидатів на навчання з числа працівників поліції та цивільної молоді. Вони роз'яснили правила та умови вступу до університету в 2017 році для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія» та «Кібербезпека».