Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ стала учасником міського молодіжного заходу «Крок до кар’єри», який проводився у рамках реалізації Всеукраїнського проекту «День кар’єри».

Проект передбачав цикл заходів,  що поєднують у собі тренінги «Ділова гра», «Успіх кроків до вершин», майстер-класи, презентації від роботодавців та зустріч з успішними людьми міста, зокрема із заступником директора Сумської філії ХНУВС, депутатом Сумської міської ради Вікторією Гробовою.

На проекті представники філії  взялиучасть у виставці-презентації вищого навчального закладу, а  активна студентська молодь, яку представляли студенти 2-5 курсів, долучилась до циклу заходів профорієнтаційного характеру, які передбачались проектом.

Сумська філія ХНУВС