Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у форумі «Курсантсько-студентська весна – 2017», який відбувся на базі Державної пенітенціарної служби (м. Чернігів).

До складу команди університету ввійшли науковий керівник команди  – провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи університету, кандидат юридичних наук Володимир Чумак, курсанти факультету № 2 Олександр Бєлих, Ярослав Ганус, Олег Гумайло, Роман Єрьоменко, Катерина Крутенок, Владислав Петров, Георгій Сухоруков, Олексій Чижов, Владислав Савінкін, курсанти факультету № 1 Артем Дмитренко, Таліна Незвієцька, Сергій Подвисоцький, Ярослав Синяк, курсант факультету № 4 Олексій Барбашов та слухач магістратури Роман Маркін.

Метою проведення форуму є залучення курсантів і студентів до науково-дослідної діяльності, підвищення мотивації до опанування навчальних дисциплін, налагодження комунікації між курсантсько-студентською молоддю вищих навчальних закладів.

Форум проходив за такими номінаціями:

– презентація команд;

– конкурс «Pride of the nation» («Гордість нації») (англійською мовою);

– спортивні змагання з міні-футболу між командами-учасницями форуму;

– правовий брейн-ринг «Становлення та розвиток Гаазького права»;

– турнір з історії України;

– фестиваль позитиву «ART-PRAKTIK».

Програма форуму була насиченою та різноманітною, проходили інтелектуальні, творчі, спортивні та розважальні конкурси. Всі команди демонстрували високий рівень знань і практичних навичок, творчий підхід та креативне мислення. Учасники форуму спілкувалися й обмінювалися враженнями.

Журі форуму змінювалося відповідно до конкурсів. До його складу входили провідні спеціалісті різних напрямків і галузей: судді, приватні нотаріуси, співробітники державних установ, викладачі інших вищих навчальних закладів, видатні спортсмени.

На урочистому підведені підсумків форуму за рішенням поважних членів журі команда ХНУВС отримала перемогу у форумі та була нагороджена дипломами та подарунками від організаторів заходу.