У студентському гуртожитку Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся конкурс «Кращий млинець», який було проведено за ініціативи студентської ради та сприяння керівництва факультету права та масових комунікацій.

На конкурс свої кулінарні вироби представили студентки 1-го курсу Аліна Стріла і Юлія Тарань і 3-го курсу – Ольга Дриль і Наталія Плохута. Млинці «Бурякові з ікрою», «Сиркові», «Жульєн» та «Метелик» вразили членів журі та вболівальників своєю формою і смаком.

За результатами конкурсу найкращими були визнані млинці «Жульєн», автором яких є Наталія Плохута. Утім, усі інші млинці також користувалися великою популярністю серед шанувальників смачної української страви. Від вдячних членів журі й добре почастованих прихильників усі дівчата-конкурсантки отримали грамоти і подарунки.