Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у ІI Міжвузівському науковому квесті «Пошуки скарбів науки» та зайняли ІІІ місце серед харківських вищих навчальних закладів та наукових установ. Квест проходив під патронатом Харківської обласної державної адміністрації, Північно-Східного наукового центру НАН України та МОН України, Ради молодих вчених Харківської обласної державної адміністрації.

У складі команди Харківського національного університету внутрішніх справ були слухачі магістратури факультету № 1 Юрій Розумовський, Євген Русин, Владислав Макушин, курсанти факультету № 1 Олена Цебинога та Вікторія Цебинога. Науковий керівник команди – професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна.