Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів зустріч із слухачами курсів первинної початкової підготовки працівників Національної поліції України.

На зустрічі були присутні перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, начальник відділу протидії злочинам у сфері платіжних систем Управління протидії злочинам у сферах інтелектуальної власності та господарської діяльності Департаменту Кіберполіції Національної поліції України підполковник поліції Максим Вольвак, т.в.о. директора центру післядипломної освіти Олег Степаненко.

Звертаючись до майбутніх поліцейських, ректор університету зазначив, що найближчим часом вони приймуть Присягу працівника поліції, якої потрібно беззаперечно дотримуватися, а також закликав  гідно служити українському народу та неухильно слідувати Правилам етичної поведінки.

Максим Вольвак ознайомив присутніх із  правилами безпечного використання інтернет-сервісів та соціальних комп’ютерних мереж і відповів на запитання.