Доцент кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Ірина Руколайніна провела профорієнтаційну роботу у Нововодолазькому районі, зустрівшись з учнями 9–11 класів загальноосвітніх шкіл. Вона поспілкувалася зі школярами, ознайомила їх з історією університету, умовами вступу у 2017 році, розповіла про курсантське та студентське життя у вищому навчальному закладі, продемонструвала фільм про університет та відповіла на запитання юнаків і дівчат, які цікавились професією поліцейського й особливостями проходження служби в органах Національної поліції України.

Під час зустрічі зі школярами Ірина Руколайніна також розповіла про переваги навчання у ХНУВС, спеціальності, за якими готують майбутніх фахівців, про роботу наукових гуртків, спортивних секцій, гуртків художньої самодіяльності. Ознайомила з діяльністю Юридичної клініки «Правова допомога», Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених університету та центру студентського дозвілля. Всі школярі отримали інформаційні матеріали та буклети про університет.